Weigering intrekking aangifte leidt tot vernieling en aanhouding

Een man deed drie weken terug aangifte van beroving en mishandeling tegen de 24-jarigen Rajiv B. en Mohamed N.

De twee mishandelden en beroofden  de aangever van een groot geldsbedrag. Het slachtoffer deed aangifte op het politiebureau van Kwatta. De politie ging naar hen op zoek zonder het gewenste resultaat.

Op maandag 11 juli deden de verdachten het adres van de benadeelde aan. Zij vroegen de man de aangifte in te trekken. Hij weigerde, waarop Rajiv boos werd en een van de autoruiten aan diggelen sloeg.  

De benadeelde deed dit maal aangifte van vernieling. De jongemannen werden opgespoord en op dinsdag 12 juli aangehouden.

Na afstemming met een lid van het Openbaar Ministerie zijn Rajiv en Mohamed in verzekering gesteld.

Dit bericht delen

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.