Belangrijke Telefoonnummers

Deze pagina geeft een overzicht van alarmnummers, hulpdiensten en telefoonnummers van politiebureaus in Suriname. U bent ook altijd welkom op een van deze politiebureaus om tips door te geven of te vragen naar informatie.

U kunt, behalve telefonisch en schriftelijk, ook online contact opnemen met de politie. Klik hier om een bericht te sturen via ons online contactformulier.

 

Alarm Nummers

In dringende gevallenAlarm NummerExtra Nummers
Centrale Meldkamer115
Politie Tiplijn 179
Brandweer110
Spoed Eisende Hulp A.Z.113442222
Spoed Eisende Hulp R.K.Z.471212
Kinder- & Jongerenlijn123
S.W.M.471414
E.B.S.472828

Afdelingen van de Politie

 TelefoonnummerExtra Tel. Nrs.
Hoofdbureau433918
433250
433913
fax 433666
Public Relations433211
Fraude444543
Bijzondere Onderzoeksteam 404809
Parket 473559
Bikers unit 471902
Verkeersvoorlichting 401025Toestel: 2419 / 2420
Narcotica brigade404866404747
Arrestatie Team 401000
Vreemdelingendienst 532109
Vergunningen 532122
Kapitale Delicten 403645
Recherche regio Paramaribo 451163
Afdeling Vuurwapen 425640
Rijbewijzen 402158
Rijexamen 402910
Motor Surveillance Dienst402029403873
Maritiem 471578
Politie Academie (De Wacht)400411
Verkeer Handhaving Team 404522
Politie Jeugdzaken 404565

Paramaribo

PolitiebureausTelefoonnummerExtra Nummers
Keizerstraat4724400
Nieuwe Haven403101401111
Munder443777443778
Uitvlugt498045464444
Livorno481941483400
Flora494900530750
Latour481524483547
Geyersvlijt451677453570

Wanica

PolitiebureausTelefoonnummerExtra Nummers
Houttuin372544372588
Lelydorp366116366785
Kwatta436132435392
Leiding 9A338010338182
Santo Boma350022
De Nieuwe Grond580677582055
Domburg370022370722
Santo Dorp485240485250

Para

PolitiebureausTelefoonnummerExtra Nummers
Rijsdijk352020352300
Paranam3232226806050
Billiton / Onverdacht352080
Zanderij325222325144
Kwakoe Gron6808642
Kraka6807269

Saramacca

PolitiebureausTelefoonnummerExtra Nummers
Groningen327157327188
Caltutta374022374027
Jarikaba324002328080
Monkshoop327580
Boskamp375858

Brokopondo

PolitiebureausTelefoonnummerExtra Nummers
Brokopondo324002325474
Brownsweg6801616
Klaaskreek6808643

Marowijne

PolitiebureausTelefoonnummerExtra Nummers
Moengo341321
Albina342077342080

Commewijne

PolitiebureausTelefoonnummerExtra Nummers
Nw. Amsterdam322231322231
Marienburg322224
Meerzorg354045355185
Tamanredjo356410
Richelieu357040357030
Stolkertsijver6804735

Coronie

PolitiebureausTelefoonnummerExtra Nummers
Friendship235122235123
Burnside6803034

Nickerie

PolitiebureausTelefoonnummer
Nw. Nickerie231222
Corantijn231524
Henar234111
Paradise236122
Waldeck231422
Wageningen233080
Apoera220064

Sipaliwini

PolitiebureausTelefoonnummer
Atjonie6808771
Snesi kondre6808721
Maripaston6808850

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.