Vete eindigt in armfractuur; Mahindra in de cel

 De 30-jarige Mahindra R. is donderdag 24 maart door de politie van Nickerie aangehouden voor zware mishandeling. De man en zijn vriend Hemradj hadden een vete en kwam hij deze man in een bar tegen. Mahindra startte de ruzie opnieuw en ontstond er een gevecht tussen de twee.

Hemradj liep tijdens het gevecht een fractuur aan zijn linkerarm op. De ingeschakelde politie  verwees het slachtoffer met een geneeskundige verklaring  naar een arts.

Mahindra is aangehouden en na afstemming met een lid van het Openbaar ministerie in de gelegenheid gesteld om in het cellenhuis tot bezinning komen. 

Dit bericht delen

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.