Rijbewijs van dronkaard ingevorderd

Het rijbewijs van de 32-jarige Rakeshwar, S. die onder invloed van alcohol verkeerde, is op zaterdag 6 augustus door de wetsdienaren van het district Saramacca ingevorderd. De autobestuurder reed over de Vijfde Rijweg richting Saramacca. Ter hoogte van Monkshoop was de politie bezig met verkeerscontrole.

Rakeshwar werd door de wetsdienaren gestopt en gevraagd naar de documenten van zijn voertuig.  Zijn gedrag deed vermoeden dat hij onder invloed van alcohol verkeerde. Bij de blaastest blies de autobestuurder 430 microgram uitgeademde lucht. Het toegestane promillage is gesteld op 220 microgram.

De man is ter ontnuchtering opgehouden op het politiebureau. Na afstemming met een lid van het Openbaar Ministerie is Rakeshwar heengezonden.  

Dit bericht delen

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.