Recherche Paramaribo neemt vijf “Aid China” boten in beslag

Politiemedewerkers van de Recherche van Regio Paramaribo hebben op donderdag 4 september 2025, in opdracht van het Openbaar Ministerie vijf (5) “Aid China” boten in beslag genomen.
De zaak kwam aan het rollen, nadat het ministerie van Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV) op vrijdag 29 augustus 2025 aangifte van verduistering had gedaan op het politiebureau Centrum. Verder is het gebleken dat de boten in het jaar 2021 door de Republiek China zijn geschonken aan het ministerie van LVV. Na diepgaand onderzoek van dit recherche team werden de boten in een loods in het district Wanica achterhaald.

Er zijn nog geen aanhoudingen verricht in deze zaak en is het onderzoek nog in volle gang.

Dit bericht delen

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.