O P S P O R I N G: LESME, LEGRA PEREZ alias EL FLACO

De Procureur-Generaal bij het Hof van Justitie in Suriname verzoekt, gelast de opsporing, aanhouding en voorgeleiding van de verdachte met de volgende personalia:

——————–LESME, LEGRA PEREZ alias EL FLACO————————
geboren op 29 November 1992 in Cuba en heeft geen vaste woonplaats. Hij verbleef in een appartementen complex op de kruising van de Beekhuizenweg en Tarnjakoeweg te Livorno.

LESME, LEGRA PEREZ alias EL FLACO voornoemd wordt ervan verdacht zich schuldig te hebben gemaakt aan de strafbare feiten: moord; gekwalificeerde doodslag; doodslag; zware mishandeling met voorbedachten rade de dood ten gevolge hebbende en heling van het Surinaams Wetboek van Strafrecht.

S I G N A L E M E N T

GESLACHT……………………..MANNELIJK

ETNICITEIT…………………….CUBAAN

HUIDSKLEUR…………………….LICHTBRUIN

HAARDRACHT…….……………..SLUIK/ VOLLE BAARD

POSTUUR………………………..SLANK

LENGTE………………………..…TUSSEN 1.70 EN 7.80 CM

TATOEAGES:……………………….BORST, BUIK, BENEN EN ARMEN.
OP ZIJN KEEL EEN TEKENING VAN EEN KRUIS MET DAARONDER
ALS OPSCHRIFT “MAKE MONEY NOT FRIENDS”.

DE VERDACHTE IS ALCOHOLIST, HARDDRUGS GEBRUIKER, VUURWAPEN- EN VLUCHTGEVAARLIJK.

Een ieder die informatie kan verstrekken over de verblijfplaats van deze verdachte wordt verzocht om contact te maken met de afdeling Kapitale Delicten (KD) op het telefoonnummer 403645 de Command Center (CC) op 115 of de dichtstbijzijnde politiepost.

Paramaribo, 08 December 2025
De Procureur- Generaal bij het Hof van Justitie in Suriname
namens deze,
De hoofd inspecteur van politie,

H.L.C. Summerville

Dit bericht delen

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.