Kennismakingsbezoek Ambassadeur Republiek India aan Korpschef Daniel

De Ambassadeur van de Republiek India, Z.E. dhr. Satendar Kumar heeft op vrijdag 03 februari een kennismakingsbezoek gebracht aan de korpschef van het Korps Politie Suriname (KPS), hoofdcommissaris van politie Agnes Daniël.
Bij die gelegenheid is onder meer van gedachten gewisseld over politie samenwerking op diverse gebieden zoals Cyber crime en institutionele versterking van het KPS. Daarnaast zijn trainingsmogelijkheden voor het personeel van KPS en het ontwikkelen van een Memorandum of Understanding besproken.
Zowel de korpschef als de Ambassadeur waren ingenomen met het bezoek.Bij de ontmoeting was de Ambassadeur vergezeld van dhr. Deepak, hoofd van de Kanselarij. 

Dit bericht delen

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.