Jeugdigen aangehouden voor diefstal

Drie jeugdigen zijn op zaterdag 25 juni  aangehouden door de Surveillance unit van regio Midden. De jongens hadden kort te voren een man beroofd van zijn portemonnee.

De man belde naar de Centrale Meldkamer (CMK) en gaf het geval door. CMK deed gelijk een algemene oproep naar de eenheden op het veld waardoor de Surveillance  van regio Midden op het geval inspeelde.

Aan de hand van de beschrijving die was doorgegeven zijn Wikash D. (15), Wikash B. (14) en de 16 jarige Vishal G. aangehouden en overgedragen aan de politie van Kwatta. Het slachtoffer dat reeds op het politiebureau was om aangifte te doen, herkende de drie jongens.

Na afstemming met een lid van het Openbaar Ministerie is het drietal ingesloten. Het onderzoek is overgedragen aan de politie van Jeugdzaken.

Dit bericht delen

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.