Jeugdige kinderhuis bewoner ingesloten

Een beheerder van een kindertehuis te Abra Broki deed op dinsdag 25 juli aangifte van diefstal op het politiebureau Nieuwe Haven. Zij verklaarde dat er persoonlijke zaken zoals sieraden, een portemonnee met geld en een mobiele telefoontoestel van haar zijn weggenomen.

Bij een ingesteld onderzoek kwam de 15-jarige verdachte Rivelino R. in beeld. Hij is opgespoord en in de avond van woensdag 26 juli aangehouden. Bij de voorgeleiding heeft hij bekend het strafbare feit te hebben gepleegd. Verder gaf hij aan het mobiele telefoontoestel te hebben weggegooid. Met het geld heeft hij beltegoed gekocht en de sieraden heeft hij aan een vriendinΒ  gegeven.

Na overleg met een lid van het Openbaar Ministerie is hij ingesloten in het jeugdcellenhuis te Opa Doeli.

Het onderzoek in deze zaak is eveneens overgedragen aan de politie van Jeugdzaken.

Dit bericht delen

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.