Hotelgebouw Amazon deels afgebrand

De politie van Keizerstraat kreeg op woensdag 19 april via de Centrale Meldkamer een melding van brand in een Hotel aan de Keizerstraat 178. Ter plaatse troffen de wetsdienaren de bewoners van het hotel ,die zichzelf reeds in veiligheid hadden gebracht.
Een bewoner verklaarde aan de politie bezig te zijn geweest met opruimingswerkzaamheden toen hij de geur van brand waarnam. Toen hij poolshoogte nam, bleek dat de rookontwikkeling uit zijn woonruimte kwam .Hij sloeg toen alarm waarna de woonruimten werden ontruimt en bewoners zich verplaatsten naar veilige oorden. . De ingeschakelde Brandweer verrichtte de blussingswerkzaamheden.
Er hebben zich geen persoonlijke ongelukken voorgedaan. De woning is verzekerd tegen brand.

Dit bericht delen

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.