De 60-jarige Henkie B. is op dinsdag 17 augustus door de politie van het bureau Rijsdijk op zijn woonadres in het district Para ter zake seksueel misbruik van zijn drie jarige kleindochter opgespoord en aangehouden.
Deze man wordt ervan verdacht daags daarvoor seksuele handelingen te hebben gepleegd met het kindje. Het slachtoffertje maakte dit kenbaar bij een familielid, dat direct actie ondernam. De man die zich vermoedelijk uit de voeten probeerde te maken, werd in de boeien geslagen door de politie van Rijsdijk die ter plaatse arriveerde. Het meisje is ter observatie in een ziekeninrichting te Paramaribo opgenomen.
Henkie B. is na overleg met het Openbaar Ministerie achter slot en grendel geplaatst. Het onderzoek in deze zaak is overgedragen aan de afdeling Jeugdzaken.
- Alarmnummer: 115