Grootschalige politieacties in Regio West; drugsdealer aangehouden

De politie van Regio West heeft in het kader van verhoogde controle- en surveillancediensten gedurende de periode van 2 tot en met 9 augustus 2026 in totaal 1.096 voertuigen gecontroleerd. Daarbij zijn 30 bekeuringen uitgeschreven voor diverse verkeersovertredingen.

De geconstateerde overtredingen betroffen:
14 voertuigen die niet waren herkeurd
5 voertuigen die niet waren verzekerd
3 bestuurders zonder valhelm
2 bestuurders die geen rijbewijs konden tonen
3 bestuurders zonder veiligheidsgordel
2 voertuigen zonder kentekenplaat
1 bestuurder die handmatig een mobiele telefoon gebruikte tijdens het rijden
Tijdens de controles werd één bromfiets in beslag genomen. De geïnde boetegelden bedroegen SRD 42.200,- (Tweeënveertigduizend Surinaamse dollar)
Daarnaast werden in verschillende gebieden van Nickerie, waaronder Nieuw-Nickerie, Waldeck, Corantijnpolder, Henar, Paradise en omliggende ressorten, intensieve surveillances en roadblocks uitgevoerd. Hierbij werden onder meer hangjongeren aangesproken en verwijderd van diverse locaties.

Ook werden in het kader van de bestrijding van drugshandel meerdere invallen verricht op vermoedelijke drugsverkooplocaties. Bij een actie op 2 augustus 2026 werd aan de Apanistraat te Nickerie 48 gram marihuana aangetroffen en in beslag genomen. De 30-jarige drugsverdachte (M.N.) werd aangehouden ter zake overtreding van de Wet Verdovende Middelen.

Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte hangende het onderzoek in verzekering gesteld.

De politie van Regio West zet de controles en surveillances onverminderd voort om de verkeersveiligheid te bevorderen en de openbare orde te waarborgen.

Dit bericht delen

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.