Ex-vriend aangehouden voor poging doodslag en zware mishandeling

Heinrich E. (44) is op donderdag 6 april door de politie van Flora aangehouden.
Heinrich wordt ervan verdacht zich schuldig te hebben gemaakt aan poging doodslag, zware mishandeling en bedreiging.
De verdachte die taxichauffeur is, reed op de bewuste dag met zijn voertuig over de Coesewijnestraat. Ter hoogte van Logos zag hij zijn ex-vriendin lopen en reed met de auto op haar in.
Het slachtoffer liep letsels op aan haar arm en klaagde van pijn over haar lichaam. Zij is verwezen naar de Spoed Eisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.
Heinrich die ontboden is naar het politiebureau meldde zich kort daarna aan. Hij is verhoord en heeft toegegeven te hebben ingereden op zijn ex-vriendin.
Na afstemming met een lid van het Openbaar Ministerie is hij in verzekering gesteld.

Dit bericht delen

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.