Een man en een vrouw zijn gistermiddag, woensdag 15 augustus, aangehouden in verband met de vondst van een hoeveelheid “Yami”, cocaïne bolletjes en drie vuurwapens. De aanhouding van de man en de vrouw en de inbeslagname van de drugs en wapens is te danken aan een goede informatie uitwisseling tussen het Directoraat Nationale Veiligheid (D.N.V.) en de politie.
Deze informatie uitwisseling heeft ertoe geleid dat de Narcotica Brigade, ondersteund door het Arrestatie Team, een inval heeft gepleegd in een woning waarin de verdachten, de drugs en de wapens aangetroffen zijn.
De man en de vrouw zijn hangende het onderzoek in verzekering gesteld voor onder andere overtreding van de Wet verdovende Middelen en de Vuurwapen Wet. Nadere informatie volgt.
- Alarmnummer: 115