Drie verdachten kort na beroving te Frans-Guyana in Albina aangehouden

De politie van het bureau Albina heeft in de avond van dinsdag 11 april 2023 de drie verdachten F.B. (42), M.B. (38) en M.M. (36) kort na een beroving in Frans-Guyana te Albina aangehouden.

Het drietal, van wie één hunner gewapend was met een vuistvuurwapen, hadden eerder die avond langs de oever te Charbonair in Frans-Guyana twee manspersonen van Dominicaanse afkomst beroofd. Na hun daad deden zij de oversteek naar Albina met de buit, waar onder een kinder rijwiel, gouden sieraden, een Iphone, een groot geldbedrag in Euro’s, kredietkaarten, een koffer met kledingstukken en persoonlijke bescheiden.

De slachtoffers stelden een taxichauffeur van Albina van de beroving in kennis. Op een bepaald moment zag deze taxichauffeur aan de hand van de beschrijvingen één van de verdachte met het rijwiel op het veerplein van Albina en speelde de melding van de beroving direct door aan de politie van Albina.

De wetsdienaren koersten terstond naar de locatie en op aanwijzing van de taxichauffeur is de verdachte met het rijwiel in zijn bezit in de kraag gevat. Hierna werden zijn twee kompanen eveneens te Albina door de politieambtenaren aangehouden. Een deel van de buit en het vuistvuurwapen waarmee het strafbare feit is gepleegd, is teruggevonden.

De drie aangehouden verdachten werden ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau en bij confrontatie positief herkend door de slachtoffers. Na afstemming met het Openbaar Ministerie is het drietal, die het strafbare feit voortzette te Albina door de politie in verzekering gesteld.

Dit bericht delen

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn

Wij gebruiken cookies om de website goed te laten werken en om volledig anoniem het gebruik van onze website te analyseren.