Het Korps Politie Suriname (KPS) maakt bekend dat in verband met de te houden Parade en Defilé, op dinsdag 25 november 2025 aanstaande, de vooroefeningen naar deze activiteit toe zullen plaatsvinden. Deze vooroefeningen zullen voornamelijk vanaf 07.00 uur in de ochtend plaatsvinden en wel op de volgende dagen: woensdag 12, vrijdag 14, maandag 17, woensdag 19 en vrijdag 21 november 2025.
● Op woensdag 12, vrijdag 14 en maandag 17 november 2025 zullen de vooroefeningen plaatsvinden in de omgeving van de Politie Academie aan de Commewijnestraat.
● Op woensdag 19 en vrijdag 21 november 2025 zal de gezamenlijke vooroefening van de Pre- Generale en de oefening van de generale omstreeks 07.00 uur v.m. samen met het Nationaal Leger plaatsvinden in de Memrebuku Kazerne aan de Gravenbergstraat.
Het KPS doet een beroep op weggebruikers om, waar nodig, hun medewerking te verlenen tot een goed en vlot verloop van deze vooroefeningen. Zowel de wegen in en rondom de oefenlocaties als de pre-generale en generale zullen worden afgesloten of worden omgelegd. Wij vragen u om zoveel mogelijk de aanwijzingen middels verkeersborden en instructies van de politie op alle oefendagen stipt op te volgen.
Paramaribo, 10 november 2025
Public Relations KPS